Zoekresultaten "108 501 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager
| Gewicht [kg] | 0,314 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Voor
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 376 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager, 6R0501541A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 6R0501541A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 71,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 90 |
| Hoogte 2 [mm] | 54,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1760 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal per as | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 43 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Buitendiameter [mm] | 141 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Per twee vervangen |
Achteras links en rechts, Wiellager geïntegreerd in weillager, Met ABS sensorring
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Wiellager geïntegreerd in weillager, Met ABS sensorring |
| Aantal wielbouten | 5 |
M10x1.5, 30h
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 30 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 120 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30 |
| Gatdiameter [mm] | 8 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30h, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 233 |
Staal, Met schroef, Nokkenas
| Breedte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
Buiten, Achteras rechts, Achteras links
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
M10x1,5, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 30 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 120 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30 |
| Gatdiameter [mm] | 8 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 226 |
15a, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 38 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 38 |
| Bevestigingshoek [graden] | 38 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50, 15a |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 242,5 |
Zr Planar, M 18x1,5
| Lees de montagehandleiding | |
| Versie | Zr Planar |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lengte [mm] | 300 |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
Rubbermetaallager
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,5 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Gewicht [kg] | 0,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 39,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 32,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 81,5 |
Glad, Metaal
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 32,5 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 72,5 |
| Let op technische data | |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
