Zoekresultaten "103 101 001"
M12 x 1,5, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 370 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 93,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,61 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,57 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, 829S W
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 829S W |
| Lees de montagehandleiding | |
| Buitendiameter 1 [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 11 |
321 498 350 X
| Voor OE nummer | 321 498 350 X |
| Let op de serviceinformatie |
Rechts, Links, Achteras
| Hoogte 2 [mm] | 16 |
| Hoogte 1 [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Breedte [mm] | 14 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Voor OE nummer | 038103085 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Zonder sleuf in binnendeel, Askoppelingsschijf, met vet, Met kap
| Steek wielbouten (mm) | 78 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 8,90 |
| Gewrichtdiameter [mm] | 94 |
| Mechanisch bewerkt | Zonder sleuf in binnendeel |
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Lengte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Nieuw onderdeel | |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 33 |
| Materiaal vouwbalg | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
M14 x 1.25, 20,8, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
J9420000
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000 |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Vooras links, Vooras rechts, Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Versnellingsbak zijde |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 33 |
M12 x 1,5, zwart, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, 829S LD W
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 829S LD W |
| Buitendiameter 1 [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 11 |
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 17, 14,7 |
| Binnendiameter [mm] | 19, 29 |
| Buitendiameter [mm] | 45, 50,3 |
