Zoekresultaten "1025"
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, voor natte koppeling
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
Met pakking cilinderkopdeksel, Met klepseals
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-10013-01, SQUARE, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,83 |
| Enkel in combinatie met | 14-10013-01 |
| Aantal gaten | 1 |
| Kenletter | SQUARE |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-10213-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Enkel in combinatie met | 14-10213-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-12718-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,63 |
| Enkel in combinatie met | 14-12718-01 |
| Aantal gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-12718-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,71 |
| Enkel in combinatie met | 14-12718-01 |
| Aantal gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-17842-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Enkel in combinatie met | 14-17842-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal-elastomeer pakking
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
X - M 12, M11x1,5x161, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x161 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
A-vormig, Koper
| Alternatieve reparatieset | 017.655 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 022.820 |
| Diameter [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 97,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 0,95 |
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 0,95 |
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Voor OE nummer | 31430058 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Lengte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 51 |
| Hoogte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Artikelnummer paar | 35-102540 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Artikelnummer paar | 35-102533 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 53,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Draairichting tegen de klok in, DENSO
| Brutogewicht [g] | 4200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
