Zoekresultaten "102 726 001"
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
12 13 9 066 468
| Voor OE nummer | 12 13 9 066 468 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Doos, SAE, Zonder electro
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Bundeltype | Doos |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Doos, SAE, Zonder electro
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Bougieschacht bobine, Zonder bougiestekker, Klikaansluiting
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine, Zonder bougiestekker |
| Monteerwijze | Klikaansluiting |
Incl. bougiestekker, Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE
| Connector Lengte [mm] | 122 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Bougieschacht bobine, Aansluituitvoering SAE |
| Afmetingen in acht nemen |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 63,5 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 55,4 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| WVA-nummer | 20088 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Breedte [mm] | 63,3 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
Aansluituitvoering SAE, Incl. bougiestekker
| Voor OE nummer | 12131703228 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE, Incl. bougiestekker |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 430 |
| Netbreedte [mm] | 320 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
Met klem 30h, Draairichting met de klok mee
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 45,3 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,50 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Flensdiameter [mm] | 76,00 |
| Aansluiting/Klemmen | Met klem 30h |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 9 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Lengte [mm] | 48,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Pin "50" M6, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
M5, Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,50 |
| Schroefdraadmaat | M5 |
| Lengte [mm] | 231,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
M5, Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,00 |
| Schroefdraadmaat | M5 |
| Lengte [mm] | 244,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,75 |
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
R 30, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Positie / graad | R 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Nieuw onderdeel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Nieuw onderdeel |
