×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "102 639 001"
Zoek: 102 639 001×
Lambda-sonde Denso DOX-1542
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1542
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46774531 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 114,09
€ 87,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1543
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1543
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46552313 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 980 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 124,11
€ 93,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1547
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1547
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46481457 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 103,71
€ 103,71
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1548
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1548
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46521170 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 102,33
€ 78,80
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1549
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1549
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46523129 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 980 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 100,78
€ 82,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1567
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06K0906262A
DOX-1567
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 147 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06K0906262A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 124,46
€ 93,35
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Autofren Seinsa D4331
Vooras, ATE/BOSCH
D4331
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | ATE/BOSCH |
€ 18,88
€ 8,69
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP081
DP081
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,00 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
€ 351,69
€ 175,85
Tijdelijk uitverkocht
€ 99,58
€ 82,66
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Original Imperium 10018
10018
| Breedte 1 [mm] | 32 |
| Gewicht [g] | 1621 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 1088891 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 167 |
€ 269,19
€ 86,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,29
€ 4,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,87
€ 6,35
Tijdelijk uitverkocht
EGR-klep TMI EG00230
Electrisch, Met pakkingen, Hogedruk zijde
EG00230
| Nettogewicht [kg] | 0,64 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 141,79
€ 141,79
Tijdelijk uitverkocht
