Zoekresultaten "8 741"
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| Bruto gewicht [kg] | 1,012 |
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1035 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 79 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520730 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal, 6PK
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 45, 10 |
| Buitendiameter [mm] | 185 |
Met behuizing, Met pakking, Met schroeven
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, PU (Polypropyleen), Zonder deksel
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met toebehoren, Met montagehandleiding
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 106,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Hoogte 2 [mm] | 62,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24561 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473615, 1987474903, 1987474549, 1987474547, 1987474154, 1987474032, 1987473617, 1987474904, 1987473614, 1987473611, 1987473547, 1987473518, 1987473509, 1987473503 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 93,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Hoge toon, Electrisch-pneumatisch
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 118 |
| Diameter [mm] | 91 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Frequentiebereik [Hz] | 510 |
| Stroomverbruik [W] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F04
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62,7 |
| Lengte [mm] | 86,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F04 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, 000 540 64 17
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 000 540 64 17 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 1 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Kleurmarkering | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1023 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1013 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Hoogte 2 [mm] | 62 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24562, 24561 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
