Zoekresultaten "8 733"
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 78 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 19,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71,5 |
| Hoogte [mm] | 90,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,30 |
| Nettogewicht [g] | 309 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
| Materiaal pakking | Kunststof |
| Lengte [mm] | 248,0 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 52,0 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DROGER FLES -89
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukschakelaar |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR voor Watergekoelde Intercooler 2.0 TDi 712x243x55 Motor: CXHA / CXFA / CXEB
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 22 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 22 |
| Aansluittechniek | QF |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 712 |
| Netdiepte [mm] | 55 |
| Netbreedte [mm] | 243 |
| Laadtype | Voor voertuigen met watergekoelde laadluchtkoeler |
| Verwarming / Koeling | Extra koeler |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 13,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
742989-0003, 742989-0002, 733783-0008, 733783-0007
| Voor OE nummer | 742989-0003, 742989-0002, 733783-0008, 733783-0007, 733783-0004, 045 253 019 L, 045 253 019 G, 045 253 019 F, 045 253 019 D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STC4546, STC2217
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 13,6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,3 |
| Kleur | Groen |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
CNG/LPG, M14 x 1,25, 20,8 mm, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Mechanisch, Met pakking, Kunststof
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Electrisch, Met aansluitonderdelen, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde luchttemperatuursensor, rechthoekig, Hete draad luchtmassa sensor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Sensortype | Hete draad luchtmassa sensor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
