Zoekresultaten "8 686"
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, OCS 4
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 197 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 185 |
| Buitendiameter [mm] | 245 |
Vooras rechts, M10x1,5
| Min. lengte [mm] | 922 |
| Artikelnummer paar | 180786 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 88,9 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82,3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 28,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 248 |
| Binnendiameter1 [mm] | 186 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Geschroefd, M12x1,5, groen, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 291, 2080 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel (amber) |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Weerstand [Ohm] | 327, 2055 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,93 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 153,3 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 55, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,1 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,11 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 13 62 8 589 814, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 8 589 814 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, OE EQUIVALENT, 82.1467A2
| Vorm | Recht |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 1050 |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Aantal contacten | 2 |
| Voor artikelnummer | 82.1467A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 13 62 8 570 234, na roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 13 62 8 570 234 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 450 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,93 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Incl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 35,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 222 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Koppelstang, met synthetisch vet
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, met synthetisch vet, M10 x 1,5
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 302 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Buitendiameter [mm] | 235 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Akebono
| Gewicht [kg] | 3,25 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 206,5 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 74,8 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 25800 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
