Zoekresultaten "8 680"
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
DENSO, Mechanisch, 5TSE, 7SBU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Compressor ID | 5TSE, 7SBU, 5SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, VCS-17, VCS-14
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 50 |
| Compressor ID | VCS-17, VCS-14, DVE, DV9, DV16, DV13, DV12, KS-88, DSC-17, DCS-14, CSV-717, 7SB, 7SBU, 7SBH, 5SA, 5SL12, 10PA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUBARU, SKODA, ROVER, RENAULT, PORSCHE, OPEL, MITSUBISHI, MERCEDES TRUCK, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, KOMATSU, JOHN DEERE, JEEP, JAGUAR, IVECO, INFINITI, ISUZU, HYUNDAI, HONDA, HITACHI, GM, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, CATERPILLAR, BOVA, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | TV14, TV12, SP10, DVE-16, DV-16, DV-13, DV-12, 7SB, 6SE, 6CA17, 10S, 10PA |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Hoogte 1 [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
Electrisch, Monopomp
| Uitgangsdiameter [mm] | 3,4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 885 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
Pt GE, HS 6,4, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Steellengte [mm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | HS 6,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | KA6ZPHPB-1 |
| Bundeltype | Doos |
| Versie | Copper Gasket |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 53 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Electrisch, Voor, voor voertuigen zonder checkcontrole, Membraanpomp, diafragmapomp
| Breedte [mm] | 47 |
| Lengte [mm] | 35,4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder checkcontrole |
| Pomp soort | Membraanpomp, diafragmapomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 58,3 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 297 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 282 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
IXU22FTT, Solid SAE, M12x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IXU22FTT |
| Brutogewicht [g] | 85 |
| Gewicht [g] | 82 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Rubbermetaallager, Bovenaan
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Let op de serviceinformatie |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 85 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
G53HR, 11 34 8 649 768 S3, Met krukastandwiel, Met schroeven
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 34 8 649 768 S3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krukastandwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 155 |
