Zoekresultaten "8 676"
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 249 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, Met sleutelkap
| Lange uitvoering | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 332 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 224 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 216 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,8 |
| Diameter 2 [mm] | 62,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEV32/15X158A |
| Per twee vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2080 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 218 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 52,4 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 4/5D. ACHTER LINKS
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Functieregeling via besturing |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 0646264 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 1.8 / 2.0 Type Visteon
| Voor fabrikant | Type Visteon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aantal contacten | 2 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 4/5D. VOOR RECHTS
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Functieregeling via besturing |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 0685265 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | OCV002 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 318 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 291 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 123,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 120,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1795 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13422 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53RING, G53HP, G53HR, 11 31 8 618 317 S8
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HP, G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 317 S8 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
