Zoekresultaten "8 661"
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
+Line Original, PAG 46, DKS13DT, R 134a
| Kwaliteit | +Line Original |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125,0 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DKS13DT |
| Aantal groeven | 1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 117 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 235 |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,77 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
PAG 100, R 134a, CR-14, CALSONIC
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 20 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Aantal groeven | 1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | CR-14 |
| Fabrikant | CALSONIC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1e achteras rechts, 1e achteras links, Geventileerd, Met schroeven
| Binnendiameter [mm] | 171,8 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Inbouwplaats | 1e achteras rechts, 1e achteras links |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 112, 16,5 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 66,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 96335926 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Aantal belegde polen | 1 |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Uitlaatbocht, GENUINE
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, 13 62 8 573 155, Na katalysator, Ovaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 13 62 8 573 155 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 830 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
| Gewicht [kg] | 0,908 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 176 |
| Breedte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 17,5 |
| Breedte 2 [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
