Zoekresultaten "115 103 001"
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 263 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1,9 TDi / 2,0 TDi Met gat voor oliepeil sensor
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OLIE KARTER 3.0 TFSi(S4) / 3.2 FSi
| Materiaal | Staal |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 52 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 213 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S8, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S1, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S1 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
03C 109 158 A S6, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
Distributieketting, Kunststof, Voor
| Motorsturing | Distributieketting |
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Kunststof |
Distributieketting, Kunststof, Achter
| Motorsturing | Distributieketting |
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Kunststof |
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), 03L 103 483 C
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 03L 103 483 C |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen), ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Dikte [mm] | 7 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, met montage-/bevestigingsmateriaal, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 14 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, 1 689 115, Zonder pakking
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Voor OE nummer | 1 689 115 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 150 |
| Gewicht [g] | 117 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821383E11 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821365D30 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520430 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 162 |
| Gewicht [g] | 129 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946550100 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 700 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1821350G00
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821350G00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36531P0AA01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 036906262D
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 108 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 036906262D |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 160 |
| Gewicht [g] | 127 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921002610 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), 059103051K, Linkse draaibeweging
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 059103051K |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
