Zoekresultaten "114 005 001"
059 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 059 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Aantal draadboringen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 023 906 265 D
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 023 906 265 D |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 17,7 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037906265S, OE EQUIVALENT, Zr case gnd
| Voor OE nummer | 037906265S |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, Zr case gnd |
| Geleidingswaarde | 636 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 101-000-007AB, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-007AB |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, Platte stekker
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 6.3 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rolrond, Filter insert, Met afdichtring
| Vorm | Rolrond |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
Plaatstaal, N 104 337 01, Blikmoer, 4,8
| Materiaal | Plaatstaal |
| Voor OE nummer | N 104 337 01 |
| Breedte [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 18,6 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Blikmoer |
| Schroefdraadmaat | 4,8 |
Achteras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
18,2x20,8-18N, 180TP
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18,2x20,8-18N |
| Type | 180TP |
15a, Draairichting tegen de klok in
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 33 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50, 15a |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 220,5 |
M12x1.75, M12
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 30 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 210 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50, 15a |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 217 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
AVX13X1575, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 160 |
| Lengte [mm] | 1575 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X1575 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
AVX13X1800, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 204 |
| Lengte [mm] | 1800 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X1800 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Met druklager
| Diameter [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
Met druklager
| Diameter [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
D-vorm, niet voor voertuigen met later ingebouwde roetpartikelfilter, voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Uitlaatsysteem | Niet voor voertuigen met later ingebouwde roetpartikelfilter, voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 27 |
| Aantal tanden | 126 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Achteras, PU (Polypropyleen)
| Dikte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 59 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
