Zoekresultaten "114 004 001"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,110 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal leidingen | 4 |
PTFE-coating (polytetrafluorethyleen)
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Aantal tanden | 126 |
| Let op de serviceinformatie |
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1070 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Verwarmd, Universal 77004
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Universal 77004
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Universal 77008
| Lengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 510 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 450 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Opschroeffilter, 1109A4, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109A4 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Achteras, Thermoplastic, 1K0513425A
| Diameter 2 [mm] | 54 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1K0513425A |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 126 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aantal rollen | 2 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
