Zoekresultaten "114 002 001"
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1070 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 471 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, Met flens
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, 0 0471 8224
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Voor OE nummer | 0 0471 8224 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras
| Buitendiameter [mm] | 210 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES-BENZ, DENSO, A0012308611
| Brutogewicht [g] | 5540 |
| Gewicht [g] | 4730 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Lengte [mm] | 205 |
| Voor fabrikant | MERCEDES-BENZ, DENSO |
| Voor OE nummer | A0012308611 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, rood, MB 236.41, BMW ETL 7045E
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | MB 236.41, BMW ETL 7045E, GM DEXRON VI, BMW ETL 8072B, GM GMN10060 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU16C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, 038145209Q, 038145209P, 038145209N
| Materiaal | Staal |
| Voor OE nummer | 038145209Q, 038145209P, 038145209N, 038145209K, 038145209H, 038145209E |
| Niet voor OE nummer | 038145209A |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 060 540 A2, VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162
| Bruto gewicht [kg] | 0,971 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 060 540 A2, VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 005, VW G 053 001, VW G 052 533, SHELL L-12108, MITSUBISHI ATF SP-IV, MITSUBISHI ATF SPH-I, MINI ATF7, KIA SP-IV-RR, KIA SP-IV M, HYUNDAI SP-IV-RR, HYUNDAI SP-IV M, HONDA ATF-TYPE 3.1, HONDA except CVT, HONDA ATF Z1, HONDA ATF DW-1, FUCHS ATF 4400, FUCHS ATF 3292, FIAT 9.55550-AV5, DAIMLER SP IV ATF, DAIMLER MS 9602, DAIMLER ATF+4, DAIMLER ATF+3, CHRYSLER SP IV ATF, CHRYSLER MS 9602, CHRYSLER ATF+4, CHRYSLER ATF+3, BRILLIANCE ATF PTF-1, BMW L12108, BMW ATF 8, BMW ATF 7, BMW ATF 6, BMW ATF 3+, BMW ATF 2, AUDI G 060 540 A2, AUDI G 060 162, AUDI G 055 540, AUDI G 055 162, AUDI G 055 005, AUDI G 053 001 A2, AUDI G 052 533, ACURA ATF Z1, ACURA ATF DW-1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,0124 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,0124 |
| Lengte [mm] | 48 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Breedte [mm] | 52 |
| Hoogte [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Passieve sensor, zwart, D-vorm
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,04 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Weerstand [Ohm] | 835 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
KN19024.4.6, Kunststof
| Voor fabrikantnummer | KN19024.4.6 |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 11, ZF S671 090 312, ZF S671 090 281, ZF S671 090 255
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | -37 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,3 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
