×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "113 966 001"
Zoek: 113 966 001×
Draagarm-/ reactiearm lager Sasic 2256053
Onder, Achter, Vooras, 8K0407183A
2256053
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0407183A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 27,83
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Original Imperium 1513
Vooras, rechts, Links, Binnen
1513
| Lengte [mm] | 80 |
| Gewicht [g] | 300 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 45,22
€ 14,47
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 31,45
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Tedgum 00222294
Rubbermetaallager, Achter
00222294
| Gewicht [kg] | 0,63 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 78,43
€ 32,16
Tijdelijk uitverkocht
