×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "113 362 001"
Zoek: 113 362 001×
Ophangrubber automaatbak Original Imperium 37358
Achter
37358
| Gewicht [g] | 995 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 136,27
€ 69,50
Tijdelijk uitverkocht
Starter Mahle Original MS 9
M 10, Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee
MS 9
| Verpakkingslengte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,1 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 105 |
| Bevestigingshoek [graden] | 56,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Nettogewicht [g] | 3870 |
€ 476,40
€ 214,38
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos ERA 661145
Elektrisch
661145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 48942
Zonder riemschijf
48942
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 449,37
€ 449,37
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Starter Kavo Parts EST-6510
Draairichting met de klok mee
EST-6510
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
€ 300,41
€ 225,30
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00023
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00023
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 196,50
€ 196,50
Tijdelijk uitverkocht
Starter AS-PL S3058PR
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
S3058PR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 341,78
€ 119,62
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Denso DSN3043
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN3043
| Brutogewicht [g] | 4230 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
€ 179,29
€ 112,95
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
