Zoekresultaten "113 010 001"
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
5705.GQ, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705.GQ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Mechanisch, Met pakkingen, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Interne ventilatie, TRW
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Remsysteem | TRW |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2+1(6)X21W+(2)0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)X21W+(2)0..4W |
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
4 x 21, voor voertuigen zonder trekhaak, Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Nominaal vermogen [W] | 4 x 21 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Relaisfunctie | Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
Mechanisch, Rubber, Papier
| Aantal afdichtingen | 3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Rubber, Papier |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 8K0615301A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 29,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 68 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 8K0615301A |
| Hoogte [mm] | 52,2 |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Per twee vervangen |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 735491937 |
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 68 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Grijs gietijzer |
Vooras, Glad, interne ventilatie, High carbon
| Gewicht [kg] | 9,9 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Glad, interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Verwerking | High carbon |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
