Zoekresultaten "1124"
Met afdichtring
| Aantal tanden | 31 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Tandwielbreedte [mm] | 96 |
| Lengte 526mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met stofkap, Met gloeilamp, Met toebehoren
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Stofkap | Met stofkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met toebehoren |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Vorm | Rond |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 8JD 156 151-807 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IPX4K |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel), Gehard glas |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Diepte [mm] | 160 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE, FF |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met stofkap, Met gloeilamp, voor linksrijdend verkeer
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Stofkap | Met stofkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Vorm | Rond |
| Registratietype | ECE-getest |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 8JD 156 151-801 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IPX4K |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Diepte [mm] | 97 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE, FF |
| Lichtfunctie | Zonder navigatielicht, Met groot licht |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Gewicht [kg] | 1,87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder deksel, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder afdichtring
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, M10x1 SF, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | CZH1052 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | CZH1051 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 059 919 501 A, D-vorm, groen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Voor OE nummer | 059 919 501 A |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, groen
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, Zonder lamphouder, ECE-getest, rechts
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
RADIATOR DIESEL 1.8 Diesel 500x360x30
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TURBOKOELER (Interkoeler) 2.0 TDCi 412x90x87
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 412 |
| Netbreedte [mm] | 90 |
| Netdiepte [mm] | 87 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
AIRCO VERDAMPER 205x210x83
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 205 |
| Netbreedte [mm] | 210 |
| Netdiepte [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
F10x1
| Totale lengte [mm] | 272 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
F10x1, M10x1
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
F10x1, M10x1
| Totale lengte [mm] | 347 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
F10x1, M10x1
| Totale lengte [mm] | 675 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1
| Totale lengte [mm] | 337 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 520 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 300 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
