Zoekresultaten "112 002 001"
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Stuk
| Gewicht [g] | 10 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M39 x 1.5
| Binnendiameter 2 [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 99 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Schroefdraadmaat | M39 x 1.5 |
| Lengte [mm] | 165 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, CF 1200, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 383 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 1200 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, LS 9, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 160 |
| Lengte [mm] | 1524 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 2,35 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met stel element, Zonder toebehoren, Zonder automatische bijstelling, Teves
| Gewicht [kg] | 1,78 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,2 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 29,5 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Zonder toebehoren |
| Dikte [mm] | 7,5 |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Met kettingslot, Duplex, D67ZN
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 126 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Duplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, rechts, Kunststof
| Motorsturing | Distributieketting |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Kunststof |
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Binnendiameter [mm] | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Dikte [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 134 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Diameter bevestigingsgat naaf [mm] | 41,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Achteras, PU (Polyurethaan)
| Vorm | Rond |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 133 |
D67ZN, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 126 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Duplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
