Zoekresultaten "112 001 001"
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 15,5 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, 955 624 502 00, 1 209 387, 3B7 955 681
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 955 624 502 00, 1 209 387, 3B7 955 681 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 154 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Sprongsonde, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Kunststof, Met band, Niet aflsuitbaar
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met band |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
| Nieuwe uitvoering | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
IK16TT, IK16, 1WT2 18 110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT, IK16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT2 18 110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 205 |
| Uitwerpkracht [N] | 380 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 500 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 400 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR LINKS
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 5888264 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 1.6i / 1.6 FSi 650x415x25 MJ
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 22 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR RECHTS Met paneel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageplaat |
| Artikelnummer paar | 5892261 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 1.2 / 1.4 +AC 632x415x23 MJ
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 632 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR LINKS Met paneel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageplaat |
| Artikelnummer paar | 5892262 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Diameter bevestigingsgat naaf [mm] | 41,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Conusafmeting 1 [mm] | 18 |
| Conusafmeting 2 [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Schroefdraad lengte [mm] | 29 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 109 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 215 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 106845 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Aluminium
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
