Zoekresultaten "111 986 001"
Pijpfilter
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 110 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 110 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Lengte [mm] | 293 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder diode, Zonder magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, PAG 46
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder diode, Zonder magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 6 |
| Buisdiameter [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821365D30 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -4,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | -56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -4,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | -56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met PAG compressorolie, Female, rechthoekig, PAG 46
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 741 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras onderaan, Aan beide zijden, Binnen
| Lengte 2 [mm] | 65 |
| Gewicht [kg] | 0,56 |
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras onderaan, Aan beide zijden, Binnen |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001108183 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4 x 6,3 mm, Met verbindingsplaat, Platte stekker, Sluiter
| Diepte [mm] | 27,8 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,7 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Type stekker | Platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Achter, Onder
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Binnen, Achter, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, links
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 60 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 20 |
| Bevestigingshoek [graden] | 60 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 27,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 110 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 293 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,8 |
| Ruilartikel |
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
