×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 839 001"
Zoek: 111 839 001×
Klepsteeldichting Corteco 19025685
FPM (Fluor-Kautschuk)
19025685
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 11341287591 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,2 |
| Aantal kleppen | 8 |
€ 26,80
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19033875
FPM (Fluor-Kautschuk)
19033875
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 11349059170 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Aantal kleppen | 12 |
€ 27,93
€ 9,50
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19033984
FPM (Fluor-Kautschuk)
19033984
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 60811572 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Aantal kleppen | 8 |
€ 16,27
€ 7,97
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19035760
FPM (Fluor-Kautschuk)
19035760
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Aantal kleppen | 4 |
€ 15,08
€ 5,28
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036013
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036013
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 46440885 |
| Aantal kleppen | 12 |
€ 26,97
€ 13,76
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036021
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036021
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195350336378 |
| Aantal kleppen | 10 |
€ 24,15
€ 8,94
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036429
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036429
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 11341287591 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,2 |
| Aantal kleppen | 12 |
€ 44,53
€ 15,58
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036505
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036505
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,2 |
| Aantal kleppen | 10 |
€ 23,51
€ 11,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,63
€ 12,15
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Corteco 49398307
Achteras links, Achteras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
49398307
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 35,39
€ 14,51
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Corteco 49398322
Achteras links, Achteras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
49398322
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
€ 31,99
€ 8,95
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Corteco 49400789
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
49400789
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
€ 46,23
€ 18,96
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 49472887
FPM (Fluor-Kautschuk)
49472887
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10,8 |
€ 3,75
€ 1,43
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 49472916
ACM (Polyacryl-Rubber)
49472916
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 1,51
€ 1,00
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 49472955
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
49472955
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
€ 4,54
€ 1,40
Tijdelijk uitverkocht
Klepsealset Corteco 49125046
PTFE (Polytetrafluorethylen)
49125046
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Aantal kleppen | 8 |
€ 183,47
€ 64,21
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteelpakking Corteco 49125049
PTFE (Polytetrafluorethylen)
49125049
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
€ 21,62
€ 7,56
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82642
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82642
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7001608 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,23
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82644
M22x1,5 mm, wit, 29 mm
82644
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 7001611 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 102 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 15,32
€ 10,42
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,52
€ 18,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,29
€ 16,65
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661381
661381
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 5,99
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Nipparts N4253002
N4253002
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 114 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
€ 18,76
€ 11,63
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Sasic 2256077
Achteras
2256077
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1061670 |
€ 22,02
€ 13,88
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Sasic 2256171
Achter, Achteras, Part of 1517403
2256171
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1517403 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36,5 |
€ 21,05
€ 9,90
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233111
Werkkontakt
73233111
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
€ 8,23
€ 7,82
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Original Imperium 1205
Rechts, Bovenaan, Links, Binnen
1205
| Totale lengte [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Gewicht [g] | 124 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Links, Binnen, Achteras, Buiten |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
€ 16,73
€ 5,02
Tijdelijk uitverkocht
