Zoekresultaten "111 286 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
Vooras links, interne ventilatie, High carbon, Kruislings geslepen
| Binnendiameter [mm] | 157,1 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Artikelnummer paar | 6110594 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 16,764 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,22 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
Achteras rechts, Achteras links, Wiellager geïntegreerd in weillager, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras, Geventileerd, Zonder wiellager, 7L6615302P
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 85 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 7L6615302P, 7L6615301P+ |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Per twee vervangen |
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 89,5 |
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3100 |
| Nominaal vermogen [W] | 240 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 155 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
Interne ventilatie, P2009V
| Minimale dikte [mm] | 29,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Artikelnummer paar | P2009V |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Breedte [mm] | 16,76 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,13 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 7,5 |
| Buitendiameter [mm] | 14,6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,5 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras links, Glad, interne ventilatie, ECE R90 APPROVED
| Gewicht [kg] | 11,2 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Glad, interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Verwerking | High carbon |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | VFR37812 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
