Zoekresultaten "111 270 001"
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821354D01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1113382 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06B906265A
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06B906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Draairichting met de klok mee, DENSO
| Brutogewicht [g] | 4230 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001108183 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D7R44, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Voor OE nummer | D7R44 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Rechts voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Rechts voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 111 269 |
30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 93169460 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter 2 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
