Zoekresultaten "9-319"
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432424 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628608 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435537 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628579 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 247 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter het dashboardkastje, Stoffilter, Set, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 164 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Hoeveelheid | Set |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 14,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 247 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Kunststof
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 93,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435064 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628658 |
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 2 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | 1987432402 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628518 |
CONDENSOR MET DROGER Alle 630x345x12
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 345 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M12 x 1,75, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 40570 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 49 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, Set, CU 2533-2
| Inbouwtijd [min] | 24 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2533-2 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2533-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 24 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 2533-2 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2533-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC89TMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
