×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "9-2103"
Zoek: 9-2103×
€ 12,51
€ 5,13
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,58
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,07
€ 5,23
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,45
€ 5,64
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,81
€ 6,88
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,42
€ 9,60
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 15,43
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,65
€ 5,28
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Herth+Buss Jakoparts J4895015
Koppelstang, M10x1,25
J4895015
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25 |
€ 43,16
€ 15,54
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5610903
Opener, 1/8 GAS, zwart
J5610903
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 16,73
€ 4,36
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder Ferodo FHC5108
Doos, Gietijzer
FHC5108
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 23,8 |
€ 212,10
€ 80,60
Tijdelijk uitverkocht
Ventilatorwiel-motorkoeling Pe Automotive 250.158-00A
Electrisch
250.158-00A
| Gewicht [kg] | 11,96 |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 750 |
| Werkwijze | Electrisch |
€ 1.496,19
€ 583,51
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Knecht LA 173/S
Stoffilter
LA 173/S
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 33,30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,3 |
| Nettogewicht [g] | 112 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 328,0 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
€ 76,54
€ 42,10
Tijdelijk uitverkocht
Turbolader montageset Elring 837.780
837.780
| Voor OE nummer | 21899680, 21828518, 20993930, 20857657, 20857656, 20763166 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
€ 47,31
€ 36,90
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511045
2 x 6,3 mm, M22 x 1,5, Platte stekkeraansluiting
70511045
| Temperatuur van [°C] | -87 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +92 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 25,46
€ 10,44
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Febi Bilstein 107767
1/8"
107767
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
€ 8,16
€ 8,16
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 14534
Elektrisch
14534
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 29,98
€ 19,78
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910011
1/8" BSPT, zwart, Zonder pakking
0910011
| Schakeldruk tot [bar] | 0,4 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 7,37
€ 7,37
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910012
1/8" BSPT, Zonder pakking
0910012
| Schakeldruk tot [bar] | 0,24 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,15 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
€ 9,90
€ 9,90
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF064P
-, Stoffilter
DCF064P
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 241 |
| Gewicht [g] | 134 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 64116921018 |
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 30 |
€ 45,38
€ 29,04
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF065K
-, Carbon filter
DCF065K
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 367 |
| Gewicht [g] | 260 |
| Filter type | Carbon filter |
| Voor OE nummer | 64106907746 |
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 30 |
€ 40,32
€ 25,80
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF256P
-, Stoffilter, 64 31 8 409 043
DCF256P
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 473 |
| Gewicht [g] | 319 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 64 31 8 409 043 |
| Lengte [mm] | 537 |
| Breedte [mm] | 254 |
| Hoogte [mm] | 31 |
€ 27,01
€ 22,14
Tijdelijk uitverkocht
