Zoekresultaten "9 643"
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 670 |
| Breedte [mm] | 122 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir, Stoffilter, CUK 19 004, FP 19 004
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 187 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 19 004 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 19 004 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Onder het dashboardkastje, Stoffilter, CUK 4436, FP 4436
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 4436 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 4436 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir, Stoffilter, CUK 8430, FP 8430
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 8430 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 8430 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir, Carbon filter, CU 6724, FP 6724
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 6724 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 6724 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 3139 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 3139 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1198 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Carbon filter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Zink gelamelleerd
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 33 |
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Lengte [mm] | 187 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Carbon filter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432336 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628564 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 188 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal | 2 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432242 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 670 |
| Breedte [mm] | 94,5 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 670 |
| Breedte [mm] | 94,5 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 132 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 231 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, Set
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
