×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 548 001"
128 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 548 001×
Bobine Bremi 20438
Bougieschacht bobine
20438
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
€ 56,51
€ 56,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,90
€ 37,56
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Herth+Buss Elparts 35000143
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
35000143
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
€ 36,49
€ 12,04
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Herth+Buss Elparts 35000148
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
35000148
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
€ 41,76
€ 13,78
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613197
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
75613197
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 26,28
€ 5,78
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613211
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
75613211
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 11,91
€ 2,98
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Febi Bilstein 36113
12 13 7 594 936
36113
| Voor OE nummer | 12 13 7 594 936 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 55,20
€ 39,75
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Metzger 0880250
0880250
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 76,54
€ 76,54
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ16
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
IQ16
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ20
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
IQ20
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riemen kit inclusief waterpomp Hepu PK04720TH
Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo, Waterpomp, Hydraulisch
PK04720TH
| Optioneel | |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo, Waterpomp |
| Lengte [mm] | 1560 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Spanrolbediening | Hydraulisch |
| Aantal rollen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aantal riemen | 1 |
€ 474,82
€ 170,94
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1061
Met pakking
TM1061
| Openingstemperatuur | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 167,38
€ 58,59
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,30
€ 31,30
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Beru By Driv GER005
BOSCH
GER005
| Diameter steun [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,1 |
€ 49,13
€ 33,89
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Herth+Buss Jakoparts J4970889
Vooras rechts, Koppelstang, M10x1.5, J4960889
J4970889
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Artikelnummer paar | J4960889 |
€ 35,71
€ 12,50
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Denso DTM85471
Met pakkingen
DTM85471
| Brutogewicht [g] | 378 |
| Gewicht [g] | 266 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 11532247019 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 49,84
€ 49,84
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661016
661016
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 6,53
€ 6,53
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661098
661098
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,99
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,23
€ 6,23
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661381
661381
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 5,99
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 2306063
Vooras rechts, Koppelstang
2306063
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 31306781548 |
| Artikelnummer paar | 2306064 |
€ 30,73
€ 21,21
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 31428
Vooras links, SNR
31428
| Dikte [mm] | 12 |
| Gewicht [g] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Voor OE nummer | 91166315 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | SNR |
€ 63,48
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Original Imperium 35499
Vooras rechts, Koppelstang, M 10 x 1,5
35499
| Gewicht [g] | 392 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,5 |
€ 60,34
€ 12,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 476,74
€ 476,74
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Ravenol 1181100
Volledig synthetisch, LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345.
1181100
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345., ZF TE-ML 02K, VW TL 52146, VW G 004 000 M2, VW G 002 000, VOLVO 30741424, Toyota PSF NEW-W, Toyota 08886-01115, SAAB 93160548, Opel 1940766, Opel 1940715, MB 345.0, MB 344.0, MB 343.0, ISO 7308, Ford M2C-204 A2, Ford 1384110, DIN 51524-2, Citroën 9979 A1, CHF202, CHF11S, BMW 83290429576 |
€ 2.911,74
€ 1.048,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,72
€ 36,40
Tijdelijk uitverkocht
