×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 518 001"
113 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 518 001×
Nokkenas positiesensor FAE 79226
Geluidsensor, Zonder kabel
79226
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 144,22
€ 34,62
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 31428
Vooras links, SNR
31428
| Dikte [mm] | 12 |
| Gewicht [g] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Voor OE nummer | 91166315 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | SNR |
€ 63,48
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 36865
Vooras, IMPERGOM
36865
| Gewicht [g] | 310 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 71,31
€ 21,39
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,98
€ 6,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16TT
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
IW16TT
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Sasic 2654023
543256557R, Vooras
2654023
| Voor OE nummer | 543256557R |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 87,12
€ 22,65
Tijdelijk uitverkocht
