Zoekresultaten "500 141 001"
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal, groen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 33 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Kleurmarkering | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Bovenaan, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 24295 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hydrolager, Met houder, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40304 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder, met hydrolager, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40303 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, BM-DS-4333
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 47 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | BM-DS-4333 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, BM-DS-4332
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 47 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | BM-DS-4332 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4x 6,3 mm, Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp
| Aansluittechniek | 4x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp, Starter, Raamopener, Alarmsysteem, Radiator ventilator naloop, Brandstof koeling, Magnetische koppeling, Waarschuwingslicht, Werkkontakt, Wisselstroomdynamo, Daglicht, ESP, Pomp, automaat, Brandstofpomp, Secundaire luchtsysteem, Motorbesturingseenheid, Airconditioning, Stoelverwarming, Mistachterlamp, Sigarettenaansteker, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Verwarmd achterruit |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Voor, Onder, Aan beide zijden
| Lengte 2 [mm] | 63 |
| Gewicht [kg] | 0,49 |
| Lengte 1 [mm] | 76 |
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Onder, Aan beide zijden, Bovenaan, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achter, Aan beide zijden, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [kg] | 0,158 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achter, Aan beide zijden |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achter, Aan beide zijden, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achter, Aan beide zijden |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Rubbermetaallager, Vooras rechts, Vooras links
| Aantal per as | 1 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met moer, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 500 123 |
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 500 122 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras links
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager, Met moer |
| Artikelnummer paar | 500 125 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras rechts
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager, Met moer |
| Artikelnummer paar | 500 124 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras links
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 500 129 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras rechts
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, Met moer |
| Artikelnummer paar | 500 128 |
Dubbelklem
| Pijpverbinder | Dubbelklem |
| Lengte [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
Voor driehoeksdraagarm, Achter, Rubbermetaallager, Vooras rechts
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
TPE (thermoplastische elastomeer)
| Materiaal | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Binnendiameter [mm] | 5 |
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26,5 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
