Zoekresultaten "500 140 001"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Gegoten staal, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 34647 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, JTC144
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Let op technische data | |
| Artikelnummer paar | JTC144 |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Per twee vervangen |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Dikte [mm] | 222 |
| Aantal | 1 |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 248 |
Buiten, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Aantal per as | 1 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 500 138 |
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 500 137 |
Bovenaan, Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links en rechts |
| Aantal per as | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Per twee vervangen | |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
Hydrolager, Aan beide zijden
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Aluminium, Met draag/-stuur gewricht
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met moer |
| Artikelnummer paar | 500 139 |
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
Zilver, OE Performance, Aan beide zijden, Voor
| Gewicht [g] | 810 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
Driehoeksdraagarm, zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L11504
| Verpakkingshoogte [cm] | 17 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 41 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L11504 |
| Gewicht [kg] | 4,200 |
Driehoeksdraagarm, zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L11503
| Verpakkingshoogte [cm] | 17 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 41 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L11503 |
| Gewicht [kg] | 4,200 |
Driehoeksdraagarm, zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L11520
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 42 |
| Verpakkingslengte [cm] | 42 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L11520 |
| Gewicht [kg] | 2,872 |
Rubbermetaallager
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,440 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Rubbermetaallager, Enkelvoudigedraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Achter, OE Performance, zilver
| Gewicht [g] | 291 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Hydrolager, Aan beide zijden, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Buiten, Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Onder, Buiten, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Onder, Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
