Zoekresultaten "500 139 001"
Hydrolager, Aan beide zijden, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 798 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, Vooras links, M10x1, 91-09561
| Binnendraad 1 [mm] | M14x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 215 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Artikelnummer paar | 91-09561 |
| Gewicht [kg] | 0,58 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5, Vooras rechts, M10x1, 91-09560
| Binnendraad 1 [mm] | M14x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 215 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Artikelnummer paar | 91-09560 |
| Gewicht [kg] | 0,58 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 170 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 32111137070 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 6,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 120 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras onderaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 01078 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 61 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
M14 x 1,5, Binnen, Vooras onderaan, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 18,3 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras onderaan, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 07513 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Lengte [mm] | 185 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aluminium, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | BM-TC-4371 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aluminium, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | BM-TC-4370 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Vooras links en rechts, Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Buitendiameter [mm] | 139 |
| Aantal wielbouten | 5 |
Vooras links, 500 443, M 18 x 1,5, M 10 x 1,0
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 500 443 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Rechts, 500 442, M 18 x 1,5, M 10 x 1,0
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 500 442 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Binnen, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Vooras rechts, M 14 x 1,5, M 10 x 1,0, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 215 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Vooras links, M 14 x 1,5, M 12 x 6,0, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 215 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 6,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Hydrolager, Aan beide zijden
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Rubber, Vooras rechts, Vooras links
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
