Zoekresultaten "500 017 001"
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof
| Hoogte 1 [mm] | 33,0 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 2 [mm] | 39 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
W22TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 074418110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BENDIX, E1 90R 01024/169, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E1 90R 01024/169 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Voor driehoeksdraagarm, Rubbermetaallager, Voor, Vooras links
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras links, Vooras rechts |
Met behuizing, Met pakking, Kunststof
| Openingstemperatuur | 95 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Kunststof, Metaal, Mechanisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Montage van verschillende merken niet toegestaan!, Bougieschacht bobine, Incl. bougiestekker, rechthoekig
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine, Incl. bougiestekker |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Koelribben gesoldeerd, Kunststof, Met houder, Met frame
| Nettogewicht [g] | 25275 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 120,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 117,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 728 |
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Bendix, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 130,9 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Bendix |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Vooras, PREMIUM, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Bendix
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 130,9 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Bendix |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
VALEO, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-5 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
Aluminium
| Gewicht [kg] | 13,77 |
| Hoogte [mm] | 728 |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte [mm] | 900 |
Vooras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, BENDIX
| Gewicht [kg] | 1,18 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23300 |
Voor voertuigen zonder oliekoeler, zonder thermostaat, Koper
| Gewicht [kg] | 27,6 |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 732 |
| Materiaal | Koper |
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 42,09 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 728 |
| Netbreedte [mm] | 900 |
| Materiaal | Aluminium |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 95 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
