Zoekresultaten "5-926"
Filter insert
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1306.J5, zwart, Kunststof
| Voor OE nummer | 1306.J5 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Nieuwe uitvoering | |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
H1, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 12,9, 16 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor, Oranje
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 148 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Hoogte 2 [mm] | 63 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25896, 25895 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Aantal veren | 8 |
| Breedte [mm] | 147,8 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,8 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25583 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474395, 1987474433 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Bobine, Aansluituitvoering conform DIN, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bobine, Aansluituitvoering conform DIN |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 28648 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 148 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 58, 63 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1306.J5, Kunststof
| Voor OE nummer | 1306.J5 |
| Materiaal | Kunststof |
| Oude uitvoering | |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bosch, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 148 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,1 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting
| Gewicht [kg] | 0,04 |
| Schakelpunt [bar] | 1,4 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7V16
| Gewicht [kg] | 7 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 154 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,1 |
| Nettogewicht [g] | 224 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 212,5 |
| Breedte 1 [mm] | 201,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR DIESEL 2.5d MT 450x635x26
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 635 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
17 11 7 639 024, Kunststof
| Voor OE nummer | 17 11 7 639 024 |
| Materiaal | Kunststof |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
