Zoekresultaten "1221"
NBK
| Breedte [mm] | 37 |
| Remsysteem | NBK |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
58,7/17,0, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Diameter 1/2 [mm] | 58,7/17,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Gewicht [kg] | 0,587 |
| Breedte [mm] | 36,6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | FE32/22X183A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 948 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 7,5 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 440 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 1160 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 195 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,6 |
| Minimale dikte [mm] | 7,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 55,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 55,05 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 269 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Massief, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 14,6 |
| Minimale dikte [mm] | 7,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 55,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 55,05 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 269 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met lager, M22x1,5
| Lengte [mm] | 794,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 27 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 23 |
| Lengte 2 [mm] | 172 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Nieuw onderdeel | |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 84 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 79 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Flensdiameter [mm] | 75 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Diameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Met pakkingen, Met tapeind, VKN 1000
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 30 |
| Aantal tanden | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1000 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Behuizinglengte [mm] | 406 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,85 |
| Verpakkingslengte [cm] | 66,5 |
| Gewicht [kg] | 2,600 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 424 |
| Lengte 2 [mm] | 613 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK010, MK082 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, W16W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, Zonder lamphouder, ECE-getest, rechts
| Lamptype | W16W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 294 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 58,5 |
| Diameter 2 [mm] | 64,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0, 76,0 |
| Hoogte [mm] | 66,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 02+ 1.3 MT -AC 380x355x34
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS RECHTS ->2/1994 verwarmd Ook voor niet verwarmd Type, convex
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig, Blauw getint |
| Optioneel | |
| Artikelnummer paar | 3035835 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MODDERKUIP ACHTER L. 4/5-Deurs Niet Break
| Inbouwplaats | Links achter |
| Artikelnummer paar | 3749454 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MODDERKUIP RECHTS VOORSPATBORD PLASTIEK
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer paar | 5385433 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 13,6 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Zonder voering
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remblok/voering | Zonder voering |
| Breedte [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 3095196 |
| Dikte [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Achteras rechts, Achteras links, Met ABS sensorring
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 135 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Achter
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
