Zoekresultaten "1167"
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Dikte [mm] | 51,7 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 349 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Dikte [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 349 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5mm, M10x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M10x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 145 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
30, 50, Draairichting met de klok mee, links
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 135 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 246 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 1,761 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 56 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 6,401 |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
24,6 x 21, Zonder druklager
| Spiebaan | 24,6 x 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 212 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CHONGQING JIANS, PAG 100 YF, R 1234yf, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 5,15 |
| Voor fabrikant | CHONGQING JIANS |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 100 YF |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Verchroomde klepsteel
| Aansluittechniek | E |
| Lengte [mm] | 121 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 34 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Denso, PAD, V-riemschijf, Zonder olieaftapschroef
| Nettogewicht [g] | 6942 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,50 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Voor fabrikant | Denso |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aansluittechniek | PAD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10S15C |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met toebehoren
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,00 |
| Nettogewicht [g] | 29860 |
| Verpakkingslengte [cm] | 147,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 108,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 36.06140-0045 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
| Netlengte [mm] | 938 |
| Netbreedte [mm] | 844 |
| Fabrikant | MAHLE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 741 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
| Diameter 3 [mm] | 17,0 |
| Diameter 4 [mm] | 66,5 |
| Hoogte [mm] | 288,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 279 |
| Buitendiameter [mm] | 160,0 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Dikte [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 349 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 75 |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1307558 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Constante snelheid askoppeling, Met ABS-ring
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 145 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 46 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aandrijfas | Met ABS-ring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 352 |
| Buitendiameter [mm] | 162 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, BV616F012CB
| Gewicht [g] | 1466 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | BV616F012CB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stoffilter, K 1167A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 237 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1167A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
