Zoekresultaten "116 139 001"
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Bundeltype | Fles |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, Ford WSS-M6C65-A2
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Bundeltype | Fles |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 0,5, 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3, DOT 4, DOT 4 LV |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, J1703 /J1704
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Voldoet aan de SAE norm | J1703 /J1704 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV, DOT 3 |
| Fabrieksadvies voor hydraulische vloeistof | Ford WSS-M6C65-A2, PSA STL S71 2114, GM Europa GMW 3356, BMW QV 34 001, VW 50 114, W TL 766-Z |
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M10x1
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 290 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Zak, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,068 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
M10 x 1, F10 x 1
| Lengte [mm] | 285 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
F10 x 1
| Lengte [mm] | 292 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
F10 x 1
| Lengte [mm] | 281 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
Achter, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Onder, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Aluminium, L11525
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 38 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | L11525 |
| Gewicht [kg] | 1,100 |
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,921 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 0,390 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
