Zoekresultaten "116 094 001"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Electrisch, Met pakkingen
| Te verplaatsen volume [l/min] | 3,16 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Mechanisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Mechanisch |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 100 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 855315 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
R 29, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,98 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
R 34,1, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,98 |
| Positie / graad | R 34,1 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
R 29, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,01 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
R 29, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,66 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Electrisch, Zonder pakking
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Electrisch, In-line injectiepomp, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,20 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Electrisch, In-line injectiepomp, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 1,95 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 7 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Electrisch, In-line injectiepomp, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Electrisch, In-line injectiepomp, Met pakkingen
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 7,6 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
70069AS, Electrisch, multi point Injectie, GENUINE
| Alternatief artikel | 70069AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 100 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT, 70130A2
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 70130A2 |
Electrisch, GENUINE
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | GENUINE |
70401AS, 70070AS, Electrisch, multi point Injectie
| Alternatief artikel | 70401AS, 70070AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Re 29
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Re 29 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
