Zoekresultaten "115 443 001"
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 120 |
SKODA, Trommelrem
| Voor fabrikant | SKODA |
| Remtype | Trommelrem |
| Breedte [mm] | 32 |
| Diameter [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E190R01440/064, VAG
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21 |
| Gewicht [kg] | 1,524 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Controleteken | E190R01440/064 |
| Remsysteem | VAG |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
Aluminium, Met wielremcilinder, Ingebouwd, VAG
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Voor fabrikant | VAG |
| Controleteken | E1 90R 01195/023 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, Met stel element, Met wielremcilinder, Met toebehoren
| Gewicht [kg] | 2,07 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 38 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Dikte [mm] | 7,5 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Remsysteem | VAG |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met toebehoren, Met wielremcilinder, Ingebouwd, VAG
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | VAG |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, rood, BMW LT 71141, ZF TE-ML 11B
| Bundeltype | Jerrycan |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | BMW LT 71141, ZF TE-ML 11B, ALLISIONTES 389, FORD WSS-M2C924-A, FORD WSS-M2C202-B, FORD MERCON, AISIN-WARN JWS 3309, FORD WSS-M2C938-A, FORD WSS-M2C195-A, AISIN-WARN JWS 3314, BMW LA 2634, CHRYSL ATF+3 AND +4, ALLISON C4, FORD WSS-M2C922-A1, NISSAN MATIC-D, DEXRON III H, ALLISON TES 295, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 04D, BMW ETL 7045E, MAN 339 V2/Z3, MAN 339 V1/Z2, ZF TE-ML 02F, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14C, NISSAN MATIC-J, NISSAN MATIC-K, FORD MERCON V, ZF LIFEGUARDFLUID 5, VW G 055 025, VW G 052 990, VW G 052 162, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71 |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E190R01440/041, VAG
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,537 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Controleteken | E190R01440/041 |
| Remsysteem | VAG |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), O-ring
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Vorm | O-ring |
Nokkenas, voor nokkenas
| Aantal tanden | 163 |
| Lengte [mm] | 1141 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor nokkenas |
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
Electrisch
| Hoogte [mm] | 159 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 56 |
| Druk (bar) | 3 |
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
Zonder houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal [l/h] | 430 |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Lengte [mm] | 99 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Achteras, Zonder wielremcilinder, TEVES
| Gewicht [kg] | 1,53 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Remsysteem | TEVES |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
Achteras, Zonder wielremcilinder, TEVES
| Gewicht [kg] | 1,83 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Remsysteem | TEVES |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
