×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "114 100 001"
112 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 114 100 001×
Spanner poly V-riem Sasic 1626097
Dynamo
1626097
| Voor OE nummer | 1152890 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
€ 169,94
€ 169,94
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Meat Doria 10757E
MA5455219, blauw, OE EQUIVALENT
10757E
| Voor OE nummer | MA5455219 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 22,87
€ 22,87
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15238/8
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
15238/8
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1007705 |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 11,39
€ 11,39
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15583
Opschroeffilter, 04E115561B, 3/4-16 UNF
15583
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 04E115561B |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 13,27
€ 13,27
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 13.41203
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
13.41203
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,93
€ 13,09
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Auger 76639
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
76639
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
€ 37,10
€ 11,87
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Filtron OP 629T
Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
OP 629T
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overdrukventiel, Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 19,05
€ 6,67
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo poelie (Riemschijf) Hc-Cargo 235506
Draairichting met de klok mee, OE, M16-1.50, Met vrijlooppully
235506
| Diepte [mm] | 11,10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | OE |
| Breedte [mm] | 34,6 |
| Schroefdraadmaat | M16-1.50 |
| Buitendiameter [mm] | 49,4 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
€ 82,92
€ 34,00
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo BTA E4A004BTA
49,4/17,0
E4A004BTA
| Diameter 1/2 [mm] | 49,4/17,0 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 34,6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49,4 |
| Aantal groeven | 6 |
€ 72,01
€ 28,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
Tijdelijk uitverkocht
Remlichtschakelaar Herth+Buss Elparts 70485132
Mechanisch
70485132
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
€ 45,19
€ 15,81
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Donaldson P550941
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
P550941
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 16,34
€ 11,11
Tijdelijk uitverkocht
