Zoekresultaten "113 505 001"
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21 |
| Verpakkingslengte [cm] | 64 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 2,800 |
Enkelvoudigedraagarm, met rubberlager, L29A88
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 44 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L29A88 |
| Gewicht [kg] | 1,810 |
Enkelvoudigedraagarm, met rubberlager, L29A87
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 44 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L29A87 |
| Gewicht [kg] | 1,810 |
Enkelvoudigedraagarm, met rubberlager, L29B14
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 1,810 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L29B14 |
Enkelvoudigedraagarm, met rubberlager, L29B13
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 1,810 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L29B13 |
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L29B28
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L29B28 |
| Gewicht [kg] | 1,185 |
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L29B27
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L29B27 |
| Gewicht [kg] | 1,185 |
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 36 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Gewicht [kg] | 0,950 |
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager, L29B44
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 42 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L29B44 |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
Schuingeplaatst stuur, met rubberlager, L29B43
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 42 |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | L29B43 |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26,5 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Driehoeksdraagarm, Achteras, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 361 |
| Materiaal | Aluminium |
Driehoeksdraagarm, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 636 |
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
Driehoeksdraagarm, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 422 |
Driehoeksdraagarm, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 422 |
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 421 |
| Materiaal | Aluminium |
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 421 |
| Materiaal | Aluminium |
Driehoeksdraagarm, Voor, Achteras rechts, KSC4071
| Hoogte [mm] | 212 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 448 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Artikelnummer paar | KSC4071 |
| Gewicht [kg] | 1,79 |
Driehoeksdraagarm, Voor, Achteras links, KSC4070
| Hoogte [mm] | 212 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Achteras links |
| Lengte [mm] | 448 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Artikelnummer paar | KSC4070 |
| Gewicht [kg] | 1,80 |
Driehoeksdraagarm, Achteras
| Hoogte [mm] | 190 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 636 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Gewicht [kg] | 2,71 |
Passieve sensor, zwart, D-vorm
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,043 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Gewicht [kg] | 0,053 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,46 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11, 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Zwart, Inductie sensor, Zonder kabel
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Gewicht [g] | 48,3 |
| Voor OE nummer | 91167211 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Weerstand [Ohm] | 1250 |
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 9063304107 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476111 |
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505223K |
| Artikelnummer paar | 7476270 |
Driehoeksdraagarm (BW), rechts, Bovenaan, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505224K |
| Artikelnummer paar | 7476269 |
