Zoekresultaten "113 351 001"
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Diameter [mm] | 66 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20011 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20011 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Vooras, Wielzijde, 8K0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 0,0002 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, Wielzijde, 8K0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
Vooras links, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor fabrikant | ATE |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,5 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
Motorruimte, Centrale elektriciteit
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
Wielzijde, 8K0498203A, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Materiaal | Thermoplastic |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Achter de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 300, 286 |
| Artikelnummer paar | 3253500 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Russtroom [mA] | 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Vooras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 34627 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Dynamo
| Voor OE nummer | 1473384 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 143 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,46 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11, 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9,11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
