Zoekresultaten "1129"
M10x1
| Lengte [mm] | 306 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10x1 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, voor multiriemaandrijving
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 53 |
| Netbreedte [mm] | 94 |
| Netdiepte [mm] | 153 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MATSUSHITA
| Hoogte [mm] | 24,4 |
| Voor fabrikant | MATSUSHITA |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 129,2 |
| Dikte 1 [mm] | 17,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 22 |
| Netlengte [mm] | 617 |
| Netbreedte [mm] | 389 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 33 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 33 |
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 380 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefiltterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 30 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 228 |
| Netbreedte [mm] | 177 |
| Netdiepte [mm] | 240 |
| Ribbenaantal | 12 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Pneumatisch, oliegekoeld
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Type koeling | Oliegekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Aanvullende informatie | ** FACTORY NEW ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14 x 1,50 RHT M
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 291 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M14 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 2 [mm] | M14 x 1,50 RHT M |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IUF22, Thread M4, M10x1.0
| Alternatief artikel | IUF22 |
| Brutogewicht [g] | 31,5 |
| Gewicht [g] | 28,5 |
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Voor OE nummer | 9805657723 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IUF22, L13W, Thread M4, M10x1.0
| Alternatief artikel | IUF22 |
| Brutogewicht [g] | 31,5 |
| Gewicht [g] | 28,5 |
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Voor OE nummer | L13W |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,9 |
| Kopdiameter | 13 |
| Lengte 2 [mm] | 12,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
26,47 x 23,28, Zonder koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 4,66 |
| Voorspankracht [N] | 5440 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 26,47 x 23,28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
26,1 x 23,1, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 6,32 |
| Voorspankracht [N] | 6450 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 26,1 x 23,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
26,4 x 23,2, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 6,27 |
| Voorspankracht [N] | 6850 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 26,4 x 23,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 241 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor motoren met dubbelmassavliegwiel, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 16,29 |
| Aantal tanden | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat, Excl schroefset, Met vliegwiel |
| Nieuw onderdeel |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, BENDIX, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 115,9 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 53,7 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01292/625, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bendix, 13.0460-0428.2
| Breedte [mm] | 115,7 |
| Dikte [mm] | 15,0 |
| Hoogte [mm] | 53,6 |
| Controleteken | E1 90R-01292/625 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bendix |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 195 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0428.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 15 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 310 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met extra filter voor ontluchting nokkenasontluchting, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra filter voor ontluchting nokkenasontluchting |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
| Breedte [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 153 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met automatische bijstelling, Incl schroefset, Met vliegwiel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet DMF |
