×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 428 001"
107 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 428 001×
€ 83,48
€ 79,30
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Maxgear 19-0816MAX
Massief, Gelakt
19-0816MAX
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
€ 73,46
€ 18,37
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Bougicord 305087
Met behuizing
305087
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 5 |
| Behuizing | Met behuizing |
€ 140,48
€ 140,48
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00024
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00024
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,23 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,322 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 114,53
€ 114,53
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00025
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00025
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,287 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,379 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 124,50
€ 124,50
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00048
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00048
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,191 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,264 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 111,60
€ 111,60
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven SHW Performance VFX37013
Vooras, Glad, interne ventilatie, High carbon
VFX37013
| Gewicht [kg] | 10,4 |
| Minimale dikte [mm] | 25,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Glad, interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 29,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 308 |
€ 386,43
€ 158,44
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
