Zoekresultaten "110 237 001"
Vooras rechts, M14x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 54004801 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
| Breedte 1 [mm] | 23 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807955173 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4686083 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,74 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,72 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN12YC |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
ZF, 14x1,5, Met rechtse schroefdraad, L29126
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Binnendraad [mm] | 14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | L29126 |
| Gewicht [kg] | 0,450 |
ZF, 14x1,5, Met rechtse schroefdraad, L29125
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Voor fabrikant | ZF |
| Binnendraad [mm] | 14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | L29125 |
| Gewicht [kg] | 0,450 |
| Nettogewicht [kg] | 1,31 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Breedte 2 [mm] | 23 |
| Buitendraad 2 [mm] | 95 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 60 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Met koppelingsdruklager
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 3 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 545 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Hoogte [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
Driedelig, Met koppelingsdruklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 14 |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 23,0 |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Vooras rechts, M 14 x 1,5, M 12 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
Buiten, Vooras rechts, M14x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | J4820864 |
Vooras rechts, M14x1.5, M12x1.5, KTR4014
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
| Artikelnummer paar | KTR4014 |
| Gewicht [kg] | 0,37 |
