×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 065 001"
115 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 065 001×
Brandstoffilter Wix Filters 33166RE
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
33166RE
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 10,87
€ 7,39
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters 33167FE
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
33167FE
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 13,50
€ 5,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Wix Filters WF8018
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WF8018
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 9,64
€ 9,64
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Original Imperium 35112
Vooras, PU (Polyurethaan), 1K0412303B
35112
| Gewicht [g] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
€ 15,37
€ 6,30
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Original Imperium 35125
Vooras, PU (Polyurethaan), 3C0412303A
35125
| Gewicht [g] | 57 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 3C0412303A |
€ 23,98
€ 9,35
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50589
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
50589
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 48,02
€ 17,77
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KX 43
Filter insert
KX 43
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
€ 16,58
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Purflux C416
Filter insert
C416
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
€ 17,27
€ 15,54
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Hifi Filter SN 001
Filter insert
SN 001
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
€ 6,17
€ 5,43
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Fleetguard FF138
Opschroeffilter
FF138
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
€ 107,77
€ 37,72
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Bosch 0 242 235 588
M 14 x 1,25
0 242 235 588
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
€ 7,93
€ 6,43
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2172
19-2172
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 16,81
€ 16,81
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Sasic 2656052
Vooras, 1K0412303B
2656052
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
€ 10,16
€ 3,86
Tijdelijk uitverkocht
