×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "109 878 001"
106 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 109 878 001×
Veerpootlager & rubber Moog VO-SB-10063
Box
VO-SB-10063
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,2 |
| Bundeltype | Box |
€ 67,35
€ 52,53
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Corteco 80000230
Achteras rechts, Achteras links, Zonder lager
80000230
| Gewicht [kg] | 0,28 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 46,83
€ 20,13
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Monroe L29914
Zonder lager
L29914
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
€ 76,90
€ 70,75
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Tedgum 00725768
Achteras
00725768
| Gewicht [kg] | 0,28 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
€ 37,15
€ 12,63
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
