Zoekresultaten "1026"
Opschroeffilter, M16x1.5mm, M10x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M10x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
CONDENSOR ZONDER DROGER 400x380x16
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Netlengte [mm] | 400 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEXOV30/12X174A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO, E9 90R 01107/057, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 119,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 47,5 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Controleteken | E9 90R 01107/057 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Rubbermetaallager
| Lengte [mm] | 60 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 14,5 |
| Buitendiameter [mm] | 49,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 39 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 627 |
| Lengte 2 [mm] | 540 |
| Aantal per as | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras rechts, Met rechtse schroefdraad, M16x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 93 |
| Conusafmeting [mm] | 15,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Vooras links, Met linkse schroefdraad
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met rapport, voor voertuigen zonder niveauregeling
| Registratietype | Met rapport |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Aslast voorras tot [kg] | 930 |
| Aslast achteras tot [kg] | 880 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met rapport, voor voertuigen zonder niveauregeling, voor alle seriematige dempingssystemen
| Registratietype | Met rapport |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Chassis | Voor alle seriematige dempingssystemen |
| Aslast voorras tot [kg] | 1040 |
| Aslast achteras tot [kg] | 1010 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1 (3), Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 (3) |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Met fuseekogel, SCA-1025
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | SCA-1025 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Hoogte 1 [mm] | 39,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, M12x1.75mm, SLS-1012
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 285 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.75mm |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.75mm |
| Artikelnummer paar | SLS-1012 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | SSA-1025 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte [mm] | 322 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
