Zoekresultaten "101 410"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 14,4 |
| Breedte [mm] | 43,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, voor voertuigen zonder oliekoeler, met thermostaat, Aluminium
| Gewicht [kg] | 3,01 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 340 |
| Netbreedte [mm] | 650 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 4,45 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 24 |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 412 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 3,93 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 18 |
| Netlengte [mm] | 470 |
| Netbreedte [mm] | 672 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 39 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 39 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld, Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling
| Gewicht [kg] | 4,28 |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klep voor uitlaatgasrecirculatieregeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 57 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 57 |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Zonder kabel, Rond
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Let op technische data | |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Samengeperst, L Form, grijs, NTC
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Vorm | L Form |
| Kleur | Grijs |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.514A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R-02A1062/2676, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Dikte [mm] | 18 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R-02A1062/2676 |
| Hoogte 1 [mm] | 71 |
| Hoogte 2 [mm] | 68,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Breedte 1 [mm] | 155,4 |
| Breedte 2 [mm] | 156,4 |
Koppelstang
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 231 |
| Buisdiameter [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Diameter [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 343883 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Diameter [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 343882 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Diameter [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 344047 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Diameter [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 344046 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Diameter [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 344419 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter de as, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Diameter [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | 344418 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, met montage-/bevestigingsmateriaal, Stuk, Met kogellager
| Inbouwplaats | Midden |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
